All Products
-
ManuThe baler machine works very well. -
AnkitYour baler is very good and works well.Scrap metal bales are great.
Keywords [ baling equipment ] match 358 Products.
PLC Control Hydraulic Paper Baling Press with Feed Hopper Size 2200*1120*1300mm for Semi-automatic Paper Waste Recycling
| Dimensions: | 2000x1500x2500 Mm |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Color: | Green |
Semiautomatic Manual Press 60kw Scrap Baling Machine For Waste
| Product Name: | Waste Metal Baler |
|---|---|
| Main Cyl.Force: | 250 Ton |
| Voltage: | 380V,50HZ,Customized |
Main Cylinder One Or Two Recycling Baling Machine with Press Box Size 2000*1400*900 Mm
| Extrusion Force: | 630ton |
|---|---|
| Main Cylinder: | One Or Two |
| Power Source: | Electricity |
Y81Q-135 Large Hydraulic Baler Baling Press For Leftover Metal
| Size(L*W*H): | 4100*1300*1200mm |
|---|---|
| Press Box Size((L*W*H): | 1300*600*600mm |
| Bale Siza(W*H): | 600*240mm |
90kw Automatic Hydraulic Metal Scrap Baling Machine
| Product Name: | Hydraulic Baler |
|---|---|
| Bale Discharging Mode: | Manual Pick-up |
| Main Cyl.Force: | 315 Ton |
15kw - 37kw Turnover Box Plastic Baling Machine / Waste Paper Pressing Machine
| Product Name: | HP Series Of Horizontal Paper/Plastic Baler |
|---|---|
| Condition: | New |
| Application: | Waste Paper And Plastic |
Turnover Box Pet Bottle Baling Press Machine For Waste Paper Plastic Materials
| Product Name: | HP Series Of Horizontal Paper/Plastic Baler |
|---|---|
| Condition: | New |
| Application: | Waste Paper And Plastic |
Semi Automatic Horizontal Baling Machine / Waste Paper Baling Machine
| Product Name: | HP Series Of Horizontal Paper/Plastic Baler |
|---|---|
| Condition: | New |
| Application: | Waste Paper And Plastic |
Double Cylinder 1800kg Hydraulic Scrap Baling Press Machine
| Product Name: | Steel Metal Baler |
|---|---|
| Bale Discharging Mode: | Manual Pick-up |
| Main Cyl.Force: | 2000 Ton |
Hydraulic Metal Processing 280t Scrap Baler Machine / Equipment
| Product Name: | Hydraulic Metal Recycling Machine |
|---|---|
| Bale Discharging Mode: | Forward Turning Out |
| Main Cyl.Force: | 280 Ton |

